U kunt in dit register invullen om uw condoleance achter te laten voor de familie en zij zullen het aandachtig lezen.
Ook wij van Livestro Uitvaartzorg wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.
Op deze pagina kunt u een persoonlijke condoleance achterlaten voor uw dierbaren. Het is een gelegenheid om troostende woorden te delen en uw medeleven te tonen aan degenen die rouwen.
Streefkerk, 6 april 1942
Putten, 3 augustus 2023
Het verlies was er al voor het einde. Verdrietig over het overlijden van onze moeder, lieve oma en overgrootmoeder, zijn wij dankbaar dat zij nu rust heeft.
weduwe van Koen Blokland
Annemieke & Arthur
David & Miriam,
Marlous & Hylke en Eleanor, Carlijn
Johan & Geke
Koen & Faye, Inez, Merie
Antoon & Corine
Bent, Loek, Tessel
Elizabeth & Bram
Tom, Maartje, Liza
U kunt in dit register invullen om uw condoleance achter te laten voor de familie en zij zullen het aandachtig lezen.
Ook wij van Livestro Uitvaartzorg wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.
Berichten
Willy Wink-Jongkind
5 maanden geledenGraag telefonisch contact met de heer Johan Blokland.
Alvast dank, Willy Wink, tel. 0183601938
G van de craats
1 jaar geledenGecondoleerd met het verlies van jullie (schoon)moeder en oma. Nog vele herinneringen hebben we aan haar als bewoonster van Neboplus Sterkte de komende tijd.
Martha en Dick Groeneveld
1 jaar geledenAan de familie van Miep en Koen, Miep en Koen waren van onze vriendenkring in Barneveld. Wij hebben goede herinneringen aan hen. Welgemeende condoleances bij het overlijden van Miep voor de families Blokland en Hol. Van Martha en Dick Groeneveld, Barneveld
H. Bleijenberg
1 jaar geledenVan harte gecondoleerd met het verlies van jullie lieve moeder. Toen ze op NEBO kwam wonen heb ik haar vaak ontmoet en bezocht namens de kerkenraad van Wijk 2 Hervormd Barneveld. En ook in Putten heb ik haar bezocht. De tekst boven de rouwadvertentie is heel passend, zoals ik haar geestelijk heb meegemaakt. Ontroerend hoe ze tot het laatst toe bijv. de berijmde psalmen nog kende. Wij wensen jullie veel sterkte toe van de Heere bij dit verlies van moeder.
J de Rooij
1 jaar geledenLieve Familie, Wij willen jullie condoleren met het overlijden van jullie moeder en oma en overgrootmoeder. Wij wensen jullie Gods nabijheid toe , Jan en Joke de Rooij
Peter en Hilda Conradi
1 jaar geledenGecondoleerd met het overlijden van Miep. Wij wensen jullie allemaal sterkte met verwerken van dit grote verlies.
Klaas Gorter
1 jaar geledenGecondoleerd en heel veel sterkte de komende tijd